Protiprávní stavy na pozemních komunikacích
čtvrtek 09 listopad 2023, 08:30 - 13:30
Zobrazení : 63

Kontakt: Tereza Glac, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 774 430 771

Akreditace: AK/PV-14/2020, AK/VE-11/2020

Lektoři:Mgr. Karel Černín, Ph.D.; Mgr. Michal Tichý

Cena za osobu: 3 390 Kč (cena je u průběžného vzdělávání úředníků/vedoucích úředníků osvbozena od DPH, u ostatních úřastníků nutno přičíst 21% DPH)

Cíl: Cílem vzdělávacího programu bude vybavit účastníky znalostmi, které jim umožní řešit nelegální zásahy do pozemních komunikací a do provozu na nich. U účastníků se předpokládá základní znalost správního řízení a orientace v problematice upravené zákonem č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích. Lektoři se budou věnovat nejčastějším problémům, které na pozemních komunikacích vznikají, a vysvětlí, jaký má být v jednotlivých případech správný postup příslušných úřadů. Zaměří se při tom zejména na přijetí opatření k nápravě a na sankční postih osob, které za protiprávní stav odpovídají (s přesahem do problematiky správního řízení, stavebního řízení a řízení o přestupcích). Lektoři zohlední jak poslední novelizace, tak i aktuální judikaturu na úseku pozemních komunikací.

Obsah semináře:

  1. Stručný úvod k zákonu o pozemních komunikacích
  2. Opatření k nápravě
  3. Řešení přestupků
  4. Protiprávní stavy
  5. Praktické příklady a diskuze

Součástí semináře jsou vzdělávací materiály a bohaté občerstvení vč. oběda a coffeebreaku.

V případě stornování závazné přihlášky ze strany klienta týden či méně před konáním semináře účtuje SLEZSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM s.r.o. stornovací poplatek ve výši 50% z ceny kurzu. Při stornu v den zahájení se kurzovné nevrací a nelze ani žádat o vrácení poměrné části kurzovného. 

Jestliže se přihlášený klient nemůže kurzu zúčastnit, může za sebe poslat náhradu, v tomto případě se stornovací poplatek neúčtuje.

Přihlášku naleznete ke stažení níže, na seminář se lze přihlásit také pomocí online registrace.


Ke stažení:   PŘIHLÁŠKA

ONLINE REGISTRACE ÚČASTNÍKŮ:

Níže uveďte údaje osoby, která registraci provádí, tedy Vaše údaje. Poté vyplňte údaje Účastníka 1, i když jste jím Vy sami. Pomocí tlačítka níže "PŘIDAT ÚČASTNÍKA" přidejte údaje dalších účastníků. Pole označena hvězdičkou jsou povinná.

Prosím označte u účastníků, zda jsou úředníky/vedoucími úředníky/neúředníky dle § 2 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. 

E-mailem dostanete potvrzení přihlášky. V něm najdete také odkaz k případné úpravě údajů/účastníků včetně možnosti smazání celé přihlášky (všech). 
Zachovejte prosím tento e-mail.

Zde zadejte údaje prvního účastníka. Pro přidání dalších použijte tlačítko níže.
KalendářKalendář


Hledáte školení, která provádíme celoročně a nenašli jste je zde?
Podívejte se na stránku Zákonná školeníSvářečské kurzy nebo Firemní kurzy.

Případně nás neváhejte kontaktovat pomocí níže uvedených údajů.

Přihlášení

Kalendář všech školení

Kontakt

SLEZSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM s.r.o.
Karola Śliwky 225/41
733 01 Karviná
IČ 286 16 677.

Tel: +420 774 430 771
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Webdesign - pavel piatek.cz