PROBĚHLÉ AKCE A ŠKOLENÍ V ROCE 2016

Kurz z oblasti soft skills

Kurz z oblasti soft skills

Ve Slezském vzdělávacím centru proběhl kurz "Zpětná vazba" pro společnost ABB, která je lídrem v oblasti inovativních technologií. Odborný kurz vedl certifikovaný facilitátor Mgr. Ing. Petr Mateřánka.
Kurz

Kurz "Logistika nákupu a řízení zásob"

Kurz "Logistika nákupu a řízení zásob", kterého se účastnili pracovníci společnosti Stant Manufacturing s.r.o. Kurz vede Ing. Leo Tvrdoň Ph.D. Alog., který je viceprezidentem Logistické akademie a vysokoškolským pedagogem na katedře podnikohospodářské Ekonomické fakulty VŠB –TU Ostrava, kde vyučuje logistiku.
Seminář

Seminář "Delegování odpovědnosti a pravomocí"

Slezské vzdělávací centrum uskutečnilo seminář "Delegování odpovědnosti a pravomocí" pro vedoucí prodejen MOHITO, CROPP, HOUSE a SINSAY, které provozuje společnost LPP Czech Republic s.r.o.
Seminář

Seminář "Interní auditor procesů"

Slezské vzdělávací centrum uspořádalo odborný kurz pro společnost KOVONA SYSTEM na téma "Interní auditor procesů" s Lumírem Pektorem. Tento kurz byl šitý přímo na míru. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Seminář

Seminář "Úprava obchodních a úředních písemností podle ČSN 01 6910

Ve Slezském vzdělávacím centru proběhl seminář na téma "Úprava obchodních a úředních písemností podle ČSN 01 6910" s naší oblíbenou lektorkou Mgr. Soňou Kulíškovou.
Seminář

Seminář "SPC - Statistické řízení procesů"

Školení na téma "SPC - Statistické řízení procesů" pro americkou společnost Stant Manufacturing s.r.o. Školení lektoruje Ing. Vladimír Volko.
Seminář

Seminář "Vedení týmu" pro vedoucí prodejen

Dne 14.11.2016 a 15.11.2016 probíhá další z cyklu seminářů "Vedení týmu" pro vedoucí prodejen společnosti LPP Czech Republic s.r.o., provozující síť obchodů RESERVED, MOHITO, CROPP, HOUSE a SINSAY. Lektoruje Mgr. Jaroslav Frank, oblíbený lektor, trenér, kouč, konzultant, psycholog.
Semináře

Semináře "Vedení týmu" a "Argumentační dovednosti"

Naše semináře probíhají také v Praze, a to semináře "Vedení týmu" a "Argumentační dovednosti". Interaktivních seminářů se účastní pracovníci společnosti LPP Czech Republic s.r.o., která je provozovatelem sítě obchodů RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY. Lektoruje Mgr. Jaroslav Frank, oblíbený lektor, trenér, kouč, konzultant, psycholog.
Seminář

Seminář "Logistika výroby"

Ve Slezském vzdělávacím centru jsme zahájili školení na téma Logistika výroby pro americkou společnost Stant Manufacturing s.r.o. Školením odborníky z této společnosti provedl Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D.
Dnes se našich seminářů zúčastnilo více než 60 osob!

Dnes se našich seminářů zúčastnilo více než 60 osob!

Dne 8.11.2016 jsme uskutečnili tři akreditované semináře - Archivnictví a spisová služba; Shromažďovací právo v aplikační praxi a Základní první pomoci. Uskutečněné semináře pro Vás připravujeme i v roce 2017: Archivnictví a spisová služba u veřejnoprávních původců - 2. 3. 2017, lektor: PhDr. Irena Hajzlerová, dlouholetá ředitelka Státního okresního archivu v Karviné, osvědčená a oblíbená lektorka seminářů týkajících se archivnictví ve veřejné správě, školství i soukromém sektoru Základní kurz první pomoci - 21. 3. 2017, lektor: Bc. Jiří Vildomec, dlouholetý záchrannář Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje, školitel a lektor kurzů první pomoci Shromažďovací právo v aplikační praxi - 7. 4. 2017, lektor: JUDr. Kateřina Jamborová, vrchní ministerský rada, odbor bezpečnostní politiky Ministerstva vnitra
Semináře

Semináře "Interaktivní vedení pohovorů, výběr uchazečů" pro LPP Czech Republic s.r.o.

V prvním týdnu měsíce listopadu jsme v Praze a Brně uskutečnili dvoudenní semináře "Interaktivní vedení pohovorů, výběr uchazečů" pro významnou společnost LPP Czech Republic s.r.o. Společnost LPP Czech Republic s.r.o. je provozovatelem sítě obchodů RESERVED, MOHITO, CROPP, HOUSE a SINSAY. Semináře vedl Mgr. Jaroslav FRANK, dlouholetý psycholog, lektor, kouč a konzultant v oblasti řízení lidských zdrojů.
Seminář

Seminář "Nový zákon o zadávání veřejných zakázek"

Dne 25. 10. 2016 proběhl seminář "Nový zákon o zadávání veřejných zakázek", který se zaměřuje na nový zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, který vstoupil v účinnost 1. 10. 2016. Seminář lektoroval JUDr. Michal Šilhánek, právník, konzultant a dlouholetý lektor, který se od roku 2009 soustavně věnuje problematice zadávání veřejných zakázek a školením v této oblasti. Pravidelně také publikuje v odborných časopisech.
Kurz

Kurz "TPM - Totálně produktivní údržba"

Ve Slezském vzdělávacím centru proběhlo školení na téma "TPM - Totálně produktivní údržba" pro americkou společnost Stant Manufacturing s.r.o. Školením odborníky z této společnosti provedl Ing. Vladimír Volko.

"Základní kurz první pomoci"

Základní kurz první pomoci ve Slezském vzdělávacím centru, lektor: Bc. Jiří Vildomec, dlouholetý záchrannář Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje, školitel a lektor kurzů první pomoci
Kurz

Kurz "Logistika výroby"

Kurz "Logistika výroby", kterého se účastnili pracovníci společnosti Stant Manufacturing s.r.o. Kurz vede Ing. Leo Tvrdoň Ph.D. Alog., který je viceprezidentem Logistické akademie a vysokoškolským pedagogem na katedře podnikohospodářské Ekonomické fakulty VŠB –TU Ostrava, kde vyučuje logistiku.
Kurz

Kurz "MSA - Analýza systému měření"

Ve Slezském vzdělávacím centru proběhlo školení na téma "MSA - Analýza systému měření" pro americkou společnost Stant Manufacturing s.r.o. Školením odborníky z této společnosti provedl prof. Ing. Jiří Plura, CSc.
Seminář

Seminář "Nesprávné postupy v řízení podle správního řádu"

Slezské vzdělávací centrum přichystalo pro Magistrát města Ostrava seminář na téma "Nesprávné postupy v řízení podle správního řádu" s Ing. Bc. Romanem Krčilem.
Seminář

Seminář "Veřejná podpora"

Slezské vzdělávací centrum přichystalo pro Magistrát města Ostrava seminář na téma "Veřejná podpora" s JUDr. Michaelem Kinclem.
Seminář

Seminář "Kombinovaná celní nomenklatura EU"

Slezské vzdělávací centrum připravilo seminář "Kombinovaná celní nomenklatura EU" pro společnost Kovona System, a.s. Seminářem provedl zakladatel firmy P-P-MAT, s.r.o., která se více jak dvacet let zabývá zejména činností celního jednatelství a poradenstvím v oblasti zahraničního obchodu.
Seminář

Seminář "Nový zákon o zadávání veřejných zakázek"

Ve Slezském vzdělávacím centru proběhl seminář "Nový zákon o zadávání veřejných zakázek", který se zaměřuje na nový zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, který vstoupil v účinnost 1. 10. 2016. Seminář lektoroval JUDr. Michal Šilhánek, právník, konzultant a dlouholetý lektor, který se od roku 2009 soustavně věnuje problematice zadávání veřejných zakázek a školením v této oblasti. Pravidelně také publikuje v odborných časopisech.
Seminář

Seminář "Shromažďovací právo v aplikační praxi"

Slezské vzdělávací centrum připravilo seminář ohledně nového zákona na téma "Shromažďovací právo v aplikační praxi". Seminář vedla JUDR. KATEŘINA JAMBOROVÁ - VRCHNÍ MINISTERSKÝ RADA, ODBOR BEZPEČNOSTNÍ POLITIKY MINISTERSTVA VNITRA, LEKTORKA AKR. KURZU SHROMAŽĎOVACÍ PRÁVO V APLIKAČNÍ PRAXI

Přihlášení

Kalendář všech školení

Kontakt

SLEZSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM s.r.o.
Karola Śliwky 225/41
733 01 Karviná
IČ 286 16 677.

Tel: +420 774 430 771
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Webdesign - pavel piatek.cz