Kariéra

Aktuální volné pozice

REFERENT PRO NOVÉ A STÁVAJÍCÍ PROJEKTY

Informace o pozici

Pozice ve společnosti SLEZSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM s.r.o. zabývající se vzděláváním v soukromém i veřejném sektoru a nájmem školících prostor.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava a management nových vzdělávacích projektů
    • Řízení a administrace stávajících projektů
    • Komunikace se stávajícími klienty a vyhledávání nových klientů
    • Zajišťování nových obchodních případů
  • Administrativní práce
  • Příprava prostor ke školení, zajištění cateringu atd.

    NABÍZÍME:
    • Jistotu silné společnosti v oblasti vzdělávání
    • Mladý a velmi přátelský pracovní kolektiv
    • Odpovídající plat a další bonusy a benefity
    • Místo výkonu práce Karviná

    IDEÁLNÍ KANDIDÁT BY MĚL:
    • Zvládat projekty v rámci Operačního programu Zaměstnanost (příprava, realizace a související administrativa)
    • Být flexibilní a samostatný
    • Mít obchodního ducha
  • VÝHODOU: zkušenosti s přípravou nabídek do výběrových řízení na vzdělávání

Svůj životopis zašlete emailem spolu s fotografií. Kandidáti splňující výše uvedené požadavky budou průběžně zváni k osobnímu pohovoru. Nebudete-li do 14 dnů od zaslání životopisu kontaktováni e-mailem nebo telefonicky, upřednostnili jsme vhodnější kandidáty.

SLEZSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM s.r.o.

Požadované vzdělání: středoškolské, vysokoškolské

Plat: dohodou, dle rozsahu zkušeností

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Chcete u nás pracovat?

Máte zájem u nás pracovat?. Odešlete nám informace včetně CV. V případě vhodné volné pozice Vás budeme kontaktovat.
Jméno(*)
Vaše jméno

Příjmení(*)
Vaše příjmení

Invalid email address.

Vaše CV(*)
Přidejte soubor s CV

Průvodní dopis
Váš průvodní dopis

Co nám chcete sdělit?
Napište Váš text

Potvrďte
Potvrďte Captcha

Přihlášení

Kalendář všech školení

Kontakt
Karola Śliwky 225/41
733 01 Karviná
IČ 286 16 677.

Tel: +420 774 430 771
Webdesign - pavel piatek.cz